sinu korvpallivõimalus! a 1996

Lääne Korvpalliliiga (LKL) ajalugu

reeglid

meistrid

hooaegade parimad

All Star

registreerimine

käesolev hooaeg

Osalejad
Ees- ja perenimi  
E-mail  
Meeskond  
Mängijad  
Treenerid  
Koduväljak  
Osavõtumaksu tasumine  
Sõnum  

Enne võistluse algust tuleb tasuda osavõtumaks.

Hooaja osavõtumaks mängijale: 6 eurot (1999 a või hiljem sünd 3 eurot) .

Osavõtumaks tuleb kanda arveldusarvele: Tuulberg.eu Liiga,                         a/a 10022041343008 (SEB Pank).

Kohapeal sularahas tasudes vastavalt 8 ja 4 eurot).

• Esmalt mängivad meeskonnad oma gruppides põhiturniirid.
• Hooaja teises pooles toimuvad play offid. Kõrgema grupi põhiturniiri 2 parimat on on esmalt vabad. Ülejäänud mängivad veerandfinaalid nõrgema grupi parimatega.
• Mängud toimuvad pühapäeviti, erandjuhtudel ka reedeti ja laupäeviti.
• Meeskondade põhiturniiril on igal meeskonnal üldjuhul 1 mäng ühel päeval, soovi korral 2 mängu.
• Juhul, kui meeskond soovib mängida ühel päeval kaks mängu, tuleb sellest teatada liiga haldusele hiljemalt 2 nädalat (14 kalendripäeva) ette.
• Juhul kui meeskond ei saa osaleda graafikus ettenähtud ajal mängus, tuleb meeskonna kaptenil või ametlikul asendajal sellest vähemalt 10 ööpäeva ette teatada Liiga haldusele ja ka vastasmeeskonna esindajatele kas e-maili või telefoni teel. Lühema tähtaja jooksul mäng toimub ja võistkonna mitteilmumise korral antakse loobumiskaotus.

galerii võistlustest

2013 NICE ONE (Haapsalu)

Ardo Jürjer, Egon Mik, Herki Rank, Jürgen Jupits, Jürgen Proosväli, Martti Kelindeman,

Meinar Mäesalu, Peedu Tammistu, Peep Tammistu, Silver Tuisk,

Sten Priinits

 

2012 VANAKAS

Aado Mägisoo, Dmitri Tserepanov, Kaspar Grossfeldt, Mart Kihulane, Ragnar Koppel, Raiko Orumaa, Rainis Värv, Reno Orumaa,

Sandor Matteus, Simon Felding, Timo Aavik, Tormi Voog,

Virko Nilender

 

2011 HIIDLASTE KK ASKUS

Artur Apri, Fredi Raba, Heikki Pukk, Jürgen Puuri, Leemet Käär,

Martin Paasoja, Priidu Koppel, Rauno Nurger, Risto Merimaa, Robert Lilleõis, Sander Sedrik, treener Mati Kiiver

 

2010 VANAKAS

Aado Mägisoo, Dmitri Tðerepanov, Marko Viik, Paul Ööbik,

Priit Vahtramaa, Ragnar Koppel, Raiko Orumaa, Reno Orumaa, Sandor Matteus, Silver Teeääre, Timo Aavik, Toomas Üprus,

Tormi Voog, Virko Nilender

 

2009 XXL-3

Andre Ojasild, Gejor Ender, Hendrik Püüding, Jaanus Nõmberk, Janno Jelistratov, Karl Mustkivi, Kasper Peder, Kristjan Kuuse, Madis Põrk, Martin Birk,

Siim Valgre, Vahur Kuusk, Üllar Siir

 

2008 XXL-3

Andre Ojasild, Gejor Ender, Hendrik Püüding, Jaanus Nõmberk, Janno Jelistratov, Karl Mustkivi, Kasper Peder, Kristjan Kuuse, Madis Põrk, Martin Birk,

Vahur Kuusk

 

2007 DAHUUL/ENVY

Andre Ojasild, Andres Laar, Hindrek Heilu, Indrek Saar,

Jürgen Proosväli, Karel Parv,

Kaspar Grossfeldt, Maik Mäesalu, Mait Mäesalu, Mart Lumeste,

Mikk Kruusmaa, Omar Bakradze, Raimo Saar, Sander Proosväli

 

2006 DAHUUL

Andre Ojasild, Andres Laar,

Indrek Saar, Karel Parv,

Kaspar Grossfeldt, Mait Mäesalu, Marek Küünarpuu, Mart Lumeste, Mikk Kruusmaa, Omar Bakradze, Raimo Saar, Sander Proosväli

 

2005 RIDALA

Heiko Sepp, Illimar Vahtras,

Ilo Toom, Marek Pilvistu,

Martti Talbonen, Meelis Nukki,

Priit Nukki, Ragnar Kõiv,

Sander Moks, Siim Siht, Silver Siht, Silver Knäsev

 

2004 HAAPSALU XXL

Alari Aednurm, Andre Ojasild, Anton Greben, Ardo Jürjer,

Jaanus Nõmberk, Jevgeni Ivanov, Kristo Veide, Marko Ender,

Märt Lindsalu, Ringo Kull,

Risto Kallaste, Sander Moks

 

2003 HAAPSALU XXL

Alari Aednurm, Anton Greben, Ardo Jürjer, Jaanus Nõmberk, Jevgeni Ivanov, Koit Kalmus,

Kristo Veide, Marek Põder,

Marko Ender, Märt Lindsalu,

Ringo Kull, Sander Moks

 

2002 HAAPSALU XXL

Alari Aednurm, Anton Greben, Ardo Jürjer, Egon Mik,

Jaanus Nõmberk, Jevgeni Ivanov, Koit Kalmus, Kristo Pulk,

Kristo Veide, Ringo Kull,

Sander Moks

 

2001 MADBALL

Aare Äkke, Ain Soome,

Eikki Voolaid, Hannes Randpere, Janno Kallikorm, Madis Kukk,

Mario Erit, Martin Sepp,

Thomas Pähn

 

2000 ORU RALLIKLUBI

Andres Alev, Heini Saar,

Ivari Rahula, Mario Plaas,

Mart Schults, Oliver Tammsalu, Priit Tammistu, Üllar Siir

 

1999 MADBALL

Dmitri Aru, Eikki Voolaid,

Hannes Randpere, Janno Kallikorm, Kristo Veide, Mario Erit,

Martin Sepp, Thomas Pähn

 

1998 MADBALL

Andre Ojasild, Eikki Voolaid, Hannes Randpere, Janno Kallikorm, Kristo Veide, Mario Erit,

Marko Olenko, Mart Lumeste, Martin Sepp

 

1997 PIRANCHACLUB

Alari Aednurm, Andrei Krotov,

Ardo Jürjer, Eikki Voolaid, Igor Polovnikov, Jaanus Sootla,

Nikolai Novosjolov, Roman Davletberdin, Vaiko Luidalepp

Aasta parimad mängijad

 

2013 Jürgen Proosväli

(Nice One)

2012 Raiko Orumaa

(Vanakas)

2011Reno Orumaa

(Vanakas)

2010 Madis Põrk

(XXL-3)

2009 Ragnar Koppel

(Vanakas)

2008 Frederik Annus

(LeGlaive)

2007 Andre Ojasild

(DaHuul/ENVY)

2006 Ardo Jürjer

(Walker)

2005 Sten Priinits

(Roi)

2004 Ardo Jürjer

(XXL)

2003 Ardo Jürjer

(XXL)

2002 Jevgeni Ivanov

(XXL)

2001 Mario Plaas

(Oru Ralliklubi)

2000 Eikki Voolaid

(MadBall)

1999 Nikolai Novosjolov (Piranchaclub)

1998 Nikolai Novosjolov

(Piranchaclub)

1997Nikolai Novosjolov (Piranchaclub)

 

Aasta parimad kaitsemängijad

 

2013 Janno Soon

(1 Pint)

2012 Raiko Orumaa

(Vanakas)

2011 Dmitri Tserepanov

(Vanakas)

2010 Peep Tammistu

(Nice One)

2009 Janek Tetto

(SG-Sport)

2008 Nikolai Novosjolov

(LeGlaive)

2007 Andre Ojasild

(DaHuul/ENVY)

2006 Andre Ojasild

(DaHuul)

2005 Heiko Sepp

(Ridala)

2004 Jevgeni Ivanov

(XXL)

2003 Jevgeni Ivanov

(XXL)

2002 Jevgeni Ivanov

(XXL)

2001 Mario Plaas

(Oru Ralliklubi)

2000 Dmitri Aru

(MadBall)

1999 Dmitri Aru

(MadBall)

1998 Nikolai Novosjolov

(Piranchaclub)

 

Aasta parimad mängujuhid

 

2013 Raiko Orumaa

(Vanakas)

2012 Vaiko Avila

(Cipax AS)

2011 Dmitri Tserepanov

(Vanakas)

2010 Madis Põrk

(XXL-3)

2009 Ragnar Koppel

(Vanakas)

2008 Sten Priinits

(LeGlaive)

2007 Madis Põrk

(XXL-3)

2006 Ardo Jürjer

(Walker)

2005 Ardo Jürjer

(XXL)

2004 Ardo Jürjer

(XXL)

2003 Ardo Jürjer

(XXL)

2002 Veiko Vare

(Hortex)

2001 Hannes Randpere

(MadBall)

2000 Hannes Randpere

(MadBall)

1999 Hannes Randpere

(MadBall)

1998 Hannes Randpere

(MadBall)

 

Aasta parimad pealtpanejad

 

2013 Andreas Märtson

(Vanakas)

2012 Peep Tammistu

(Nice One)

2011 Ragnar Koppel

(Vanakas)

2010 Martin Birk

(XXL-3)

2009 Ragnar Koppel

(Vanakas)

2008 Ragnar Koppel

(HWG 12M)

2007 Andre Ojasild

(DaHuul/ENVY)

2006 Andre Ojasild

(DaHuul)

2005 Andre Ojasild

(DaHuul)

2004 Tanel Lukk

(XXL-2)

2003 Tanel Lukk

(XXL-2)

2002 Martti Talbonen

(Oru Ralliklubi)

2001 Andre Ojasild

(DaHuul)

2000 Dmitri Aru

(MadBall)

1999 Timo Tõnisma

(Hortex)

1998 Oliver Tammsalu

(Copkilla)

 

Aasta parimad kolmeste viskajad

 

2013 Alari Hiis

(Orissaare SK)

2012 Allar Esko

(Pühalepa SK)

2011 Sander Virki

(SK Haapsalu D)

2010 Marko Viik

(Vanakas)

2009 Sander Kuusk

(SG-Sport)

2008 Janno Jelistratov

(XXL-3)

2007 Vahur Kuusk

(XXL-3)

2006 Marko Parkonen

(SK ROYAL)

2005 Madis Kukk

(MadBall)

2004 Mart Lumeste

(Oru Ralliklubi)

2003 Ardo Jürjer

(XXL)

2002 Ardo Jürjer

(XXL)

2001 Erik Tserr

(Hortex)

2000 Mart Lumeste

(HG 10B)

1999 Mart Lumeste

(HG 10B)

1998 Igor Polovnikov

(Piranchaclub)

rekordid

Punkte - hooaja keskmine

Sander Moks                  39,40  01/02

Veiko Vare                      38,50  99/00

Oliver Tammsalu           38,00  00/01

Kristo Veide                    37,80  00/01

Ardo Jürjer                      36,44  11/12

Janno Soon                      35,75 12/13

vaiko Avila                       34,80 02/03

Egert Eenloo                   34,45  03/04

Eikki Voolaid                   34,24  99/00

Nikolai Novosjolov        34,00  97/98

 

Punkte - ühes mängus

Frederik AnnusLe          88  27.09.08

Vaiko Avila                      67  14.12.07

Tanel Lukk                      61  23.10.04

Veiko Vare                       60  04.03.00

Egert Eenloo                   59  29.11.03

Karel Parv                        57 18.12.04

Marko Parkonen            56  18.02.06

Sten Priinits                    56  01.11.08

Ardo Jürjer                       56 06.11.11

Kristo Veide                    54  29.09.01

 

Lauapalle - hooaja keskmine

Sander Moks                  22,00  01/02

Karl Koha                        22,00  12/13

Janek Tetto                     20,00  08/09

Madis Plaas                    18,14  07/08

Dmitri Aru                       17,91  99/00

Peep Tammistu             17,78  09/10

Margo Uusorg                17,75  11/12

Raido Randmaa             17,67  05/06

Nikolai Novosjolov        17,38  06/07

Jevgeni Ivanov                16,82  03/04

 

Lauapalle - ühes mängus

Erkko Varik                     35  23.10.04

Janek Leja                        34  26.11.05

Virko Nilender                33  26.02.11

Remo Jõeorg                   32  23.11.03

Sander Moks                  31  29.12.02

Mario Plaas                     31  22.02.03

Leemet Käär                   30  23.01.11

Timo Tõnisma                29  20.02.99

Jevgeni Ivanov                29  25.10.03

Peep Tammistu              29  31.01.09

 

Vaheltlõikeid - hooaja keskmine

Marek Küünarpuu           7,50  03/04

Nikolai Novosjolov          7,33  07/08

Erik Tserr                          7,00  00/01

Markus Uuskari               7,00  12/13

Talis Tamm                       6,78  11/12

Mart Liigant                      6,69  04/05

Argo Miilberg                   6,33  02/03

Janno Jelistratov               6,08  06/07

Silver Gemst                     6,00  02/03

Heiki Tomingas                6,00  03/04

 

Vaheltlõikeid - ühes mängus

Frederik Annus              19  27.09.08

Janno Jelistratov             18  28.10.06

Mihkel Vallik                   18  27.09.08

Küllo Kuhi                       16  29.12.02

Erik Tserr                         15  21.11.98

Andrei Ulm                     14  18.04.98

Silver Gemst                   14  28.12.02

Jürgen Proosväli             13  07.02.04

Karl-Markus Mäesalu    13  15.10.11

Talis Tamm                     12  14.04.12

 

Resultatiivsed söödud - hooaja keskmine

Hannes Randpere         11,53  98/99

Ardo Jürjer                      11,10  03/04

Kristjan Mägi                  11,00  09/10

Martin Paasoja                 9,50  10/11

Marek Küünarpuu           8,33  04/05

Dmitri Tserepanov          7,38  11/12

Vaiko Avila                        7,33  11/12

Veiko Vare                        7,14  99/00

Eikki Voolaid                     7,12  99/00

Indrek Saar                       7,00  02/03

 

Resultatiivsed söödud - ühes mängus

Ardo Jürjer                      26  28.12.03

Sten Priinits                    26  27.09.08

Hannes Randpere         20  01.05.99

Dmitri Tserepanov        18  15.04.12

Mats Ristmägi                17  29.12.02

Indrek Saar                     17  28.04.03

Kaspar Avila                    17  27.09.03

Üllar Siir                          15  10.02.01

Vaiko Avila                      14  16.01.05

Kristjan Mägi                  14  23.04.05

 

Blokeerimisi - hooaja keskmine

Märt Puskar                      5,33  12/13

Oliver Tammsalu             5,00  97/98

Janek Tetto                       4,50  04/05

Dmitri Aru                         4,45  99/00

Andre Ojasild                   4,33  08/09

Nikolai Novosjolov          4,20  97/98

Robert Lilleõis                  3,57  11/12

Markus Uuskari               3,50  12/13

Tanel Lukk                        3,40  05/06

Marek Põder                    3,00  02/03

 

Blokeerimisi - ühes mängus

Janek Tetto                     12  03.01.09

Robert Lilleõis                11  18.03.12

Märt Puskar                    11  16.12.12

Dmitri Aru                       10  19.11.99

Andre Ojasild                    9  12.01.02

Tanel Lukk                         9  25.03.06

Oliver Tammsalu             8  18.10.97

Hannes Randpere           8  09.05.98

Madis Saarmets               8  16.04.05

Rasmus Kiisa                    8  19.11.05

2013

JANNO SOON (1 PINT)

JÜRGEN PROOSVÄLI (NICE ONE)

KAURI VESKIOJA ( SK HAAPSALU)

MARKUS UUSKARI (PÜHALEPA SK)

RAIKO ORUMAA (VANAKAS)

 

2012

ARGO ORUMAA (NÕVA STROH)

DMITRI TSEREPANOV (VANAKAS)

RAIKO ORUMAA (VANAKAS)

RENO ORUMAA (Vanakas)

VAIKO AVILA (CIPAX AS)

 

2011

DMITRI TSEREPANOV (VANAKAS)

JÜRGEN PROOSVÄLI (Nice One)

MARTIN PAASOJA (KK ASKUS)

RAGNAR KOPPEL (Vanakas)

RENO ORUMAA (Vanakas)

 

2010

GEJOR ENDER (XXL-3)

JÜRGEN PROOSVÄLI (Nice One)

MADIS PÕRK (XXL-3) 

RAIKO ORUMAA (Vanakas) 

RENO ORUMAA (Vanakas)

 

2009

JANEK TETTO (SG-Sport)

PEEP TAMMISTU (Nice One)

RAGNAR KOPPEL (Vanakas)

VAIKO AVILA (SG-Sport)

ÜLLAR SIIR (XXL-3)

 

2008

FREDERIK ANNUS (Le Glaive)

GEJOR ENDER (XXL-3)

MADIS PÕRK (XXL-3)

STEN PRIINITS (Le Glaive)

VAIKO AVILA (SG-Sport)

 

2007

ANDRE OJASILD (DaHuul/ENVY)

MADIS PÕRK (XXL-3)

Mart LUMESTE (DaHuul/ENVY)

MARTIN BIRK (XXL-3)

PEEP TAMMISTU (Nice One)

 

2006

ARDO JÜRJER (Walker)

KAREL PARV (DaHuul)

KASPER PEDER (XXL-3)
MADIS PÕRK (Roi)

MARKO PARKONEN (SK ROYAL)

 

2005

HEIKO SEPP (Ridala)

KRISTJAN MÄGI (Taebla)

MART LIIGANT (Mix)

RASMUS KIISA (Mix)

STEN PRIINITS (Roi)

 

2004

ARDO JÜRJER (Haapsalu XXL)

EGERT EENLOO (Atomic)

JEVGENI IVANOV (Haapsalu XXL)

TÕNIS MIKSON (MadBall)

VAIKO AVILA (Taebla Gümnaasium)

 

2003

ANDRE OJASILD (DaHuul)

ARDO JÜRJER (Haapsalu XXL)

RINGO KULL (Haapsalu XXL)

TÕNIS MIKSON (MadBall)

VAIKO AVILA (Taebla Gümnaasium)

 

2002

AIN SOOME (MadBall)

ERIK TSERR (Hortex)

JANNO KALLIKORM (MadBall)

JEVGENI IVANOV (Haapsalu XXL)

VEIKO VARE (Hortex)

 

2001

EIKKI VOOLAID (MadBall)

KRISTO VEIDE (Eesti Telefon)

MARIO PLAAS (Oru Ralliklubi)

OLIVER TAMMSALU (Oru Ralliklubi)

VEIKO VARE (Hortex)

 

2000

DMITRI ARU (Madball)

EIKKI VOOLAID (MadBall)

NIKOLAI NOVOSJOLOV (Haapsalu JC)

OLIVER TAMMSALU (Oru Ralliklubi)

VEIKO VARE (Hortex)

 

1999

DMITRI ARU (MadBall)

EIKKI VOOLAID (MadBall)

JEVGENI IVANOV (MadBall)

NIKOLAI NOVOSJOLOV (Piranchaclub)

OLIVER TAMMSALU (Copkilla)

 

1998

EIKKI VOOLAID (MadBall)

HANNES RANDPERE (MadBall)

JANNO KALLIKORM (MadBall)

NIKOLAI NOVOSJOLOV (Piranchaclub)

OLIVER TAMMSALU (Copkilla)

 

1997

ALARI AEDNURM (Piranchaclub)

ANDRES ALEV (Copkilla)

NIKOLAI NOVOSJOLOV (Piranchaclub)

OLIVER TAMMSALU (Copkilla)

ÜLLAR SIIR (HWG 9 B)