gallery/1435337774_facebook
gallery/1435337799_twitter
Upcoming events: Eesti rahaoskuste olümpiaad algab 15. novembril!

eesti rahaolümpiaad

olümpiaadi hooaegade parimad

2004 

Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Silver Gemst Haapsalu Wiedemanni Gümn 12m
2. Andrus Viitong Rocca al Mare Kool 11
3. Priit Kallakas Pärnu Ühisgümnaasium 12c
4. Kaur Lumiste Pärnu Ühisgümnaasium 12c
5. Oliver Mölder Haapsalu Wiedemanni Gümn 12m
6. Argo Teder Haapsalu Wiedemanni Gümn 12m
7. Andres Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8
8. Kalle Nõmme Rocca al Mare Kool 11
9. Mari Sikka Tartu Kommertsgümnaasium 12b
10. Kaido Heero Ilmatsalu Põhikool 9

 

2005 

2006 

2007 

2008 

2009 

2010 

2011 

2012 

2013 

2014 

2015 

2016 

2017 

Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Sten Üprus Tartu Kommertsgümnaasium 12a
2. Riina Aas Surju Põhikool 9
3. Lauri Junkin Tartu Kommertsgümnaasium 12a
4. Kadri Lahi Tallinna Nõmme Gümnaasium 8
5. Raigo Aas Pärnu Sütevaka Humanitaarg 10sot
6. Mikk Järv Puhja Gümnaasium 12
7. Allan Allmere Haapsalu Wiedemanni Gümn 12m
8. Erko Leo E. Vilde nim Juuru Gümnaasium 10
9. Tõnis Aljas Haapsalu Wiedemanni Gümn 10m
10. Rain Oidsalu Tabivere Gümnaasium 10
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Tarmo Pilt Tartu Kesklinna Kool 9b
2. Mikk Mändmets Varstu Keskkool 10
3. Peep Tammistu Haapsalu Wiedemanni Gümn 11m
4. Jürgen Strandberg Tartu Kommertsgümnaasium 12
5. Maarja Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium 8
6. Andres Nõmmik Vinni-Pajusti Gümnaasium 9
7. Priit Brikker Tartu Ülikool 2k
8. Merle Mändmets Tartu Ülikool 1k
9. Riina Aas Pärnu Hansagümnaasium 10b
10. Ergo Eesmaa Tamsalu Gümnaasium 10
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Martin Raba Pärnu Ühisgümnaasium G1b
2. Mikk Kesma Vinni-Pajusti Gümnaasium 10a
3. Helen Sääsk Saaremaa Ühisgümnaasium 12c
4. Ivan Yutkin Haapsalu Wiedemanni Gümn 10m
5. Raigo Aas Pärnu Sütevaka Humanitaarg PS
6. Rait Roseniit Pärnu Ühisgümnaasium 12d
7. Sten Üprus Tartu Ülikool 2k
8. Gaspar Epro Tartu Ülikool Kk1k
9. Priit-Hendrik Sumeri Pelgulinna Gümnaasium 12k
10. Jürgen Strandberg Aarhus Business College c706
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Mart Peling Saaremaa Ühisgümnaasium 12c
2. Risto Uustal Tartu Kommertsgümnaasium 12a
3. Reigo Kaljula Haapsalu Wiedemanni Gümn 10m
4. Erik Heintare Tallinna Kristiine Gümnaasium 12
5. Kristiina Pokk Puhja Gümnaasium 12
6. Kaisa Lomp Ilmatsalu Põhikool 8
7. Alvar Karu Oru Põhikool 9
8. Eleen Änilane Pärnu Vanalinna Põhikool 9a
9. Helen Arov Haapsalu Wiedemanni Gümn 11m
10. Nelli Paju Haapsalu Wiedemanni Gümn 11m

 

Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Toomas Pilt Tartu Kesklinna Kool 8b
2. Silver Gemst Tallinna Ülikool HÄK2
3. Tarmo Pilt Hugo Treffneri Gümnaasium 12a
4. Priit Jeenas Tartu ülikool MAJ1K
5. Karin Meus Tartu Kutsehariduskeskus RK07
6. Imre Purret Hugo Treffneri Gümnaasium 12a
7. Tiit Neeme Põlva Ühisgümnaasium 12a
8. Joosep Tõnus Saaremaa Ühisgümnaasium 11
9. Henri Ristisaar Hugo Treffneri Gümnaasium 12a
10. Risto Uustal Tartu Ülikool 1k
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Tõnis Teinemaa Tallinna Reaalkool 11c
2. Tiit Neeme Eesti Maaülikool EH1
3. Egle Nõmm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12b
4. Armo Buht Tallinna 32. Keskkool 10a
5. Jürgen Erm Eesti Infotehnoloogia Kolledzh A21
6. Madis Teinemaa Gustav Adolfi Gümnaasium 9c
7. Allan Tatter Gustav Adolfi Gümnaasium 10b
8. Siim Maivel Tallinna Tehnikaülikool RM
9. Kaarel Sarap Tartu Kommertsgümnaasium 12a
10. Laura Karp Sõle Põhikool 9
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Madis Teinemaa Tallinna Reaalkool 10b
2. Fred Peetersoo Orissaare Gümnaasium 12
3. Tõnis Teinemaa Tallinna Reaalkool 12c
4. Sander Salurand Tallinna Reaalkool 12c
5. Adam Erki Enok Vändra Gümnaasium 12
6. Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 9c
7. Kaspar Lepper Türi Majandusgümnaasium 12
8. Ken Rakki Haapsalu Wiedemanni Gümn 10M
9. Miret Raadik Türi Majandusgümnaasium 12
10. Liina Vreimann Türi Majandusgümnaasium 12

 

Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Tarmo Pilt Tartu Ülikool MatStat
2. Hanna-Kaisa Jallai Põlva Ühisgümnaasium 9c
3. Madis Teinemaa Tallinna Reaalkool 11b
4. Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 10a
5. Tõnis Teinemaa Tallinna Tehnikaülikool TABB11
6. Rine Pent Ülenurme Gümnaasium 11b
7. Lennart Ploom Eesti Infotehnoloogia Kolledž ISD
8. Kristo Ment Pärnu Koidula Gümnaasium 11
9. Siim Oselein Vändra Gümnaasium 9
10. Oliver Tsupsman Haapsalu Wiedemanni Gümn 11M
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Maria Tammiste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12R
2. Sten Mirski Ülenurme Gümnaasium 12B
3. Anne-Marie Kottise Jõhvi Vene Gümnaasium 9
4. Mirko Saluvere Pärnu Ühisgümnaasium 9B
5. Kristjan Kerik Tallinna 32. Keskkool 9A
6. Mari Kass Viljandi Gümnaasium 12MFJ
7. Kristin Saua Parksepa Keskkool 8
8. Ruti Kirikmäe Hugo Treffneri Gümnaasium 11A
9. Tambet Kaal Tallinna Reaalkool 11A
10. Taavi Song EQ Computer OÜ IT
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Kristjan Kerik Tallinna 32. Keskkool 11A
2. Karilin Tammik Tallinna 32. Keskkool 11A
3. Teet Saar Haapsalu Põhikool 9D
4. Edwin Kurg Ülenurme Gümnaasium 10B
5. Siim Oselein Pärnu Koidula Gümnaasium 11A
6. Sören Mirski Ülenurme Gümnaasium 12
7. Vahur Samberk Tallinna Tehnikakõrgkool GI31
8. Sandra Lisbeth Heinlo Ülenurme Gümnaasium 9A
9. Kerli Ruul Lääne-Viru Rakenduskõrgkool MAI
10. Mirko Saluvere Pärnu Ühisgümnaasium G1C
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Tarmo Pilt Tartu Ülikool MS
2. Olari Nebokat Läänemaa Ühisgümnaasium 12R
3. Eda-Kai Riim Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool R14
4. Siim Oselein Pärnu Koidula Gümnaasium G3A
5. Tambet Kaal Tartu Ülikool INF1
6. Romet Jurman Tartu Kutsehariduskeskus AUT12
7. Oliver Kikas Pärnumaa Kutsehariduskeskus 3KAAV
8. Hanna Heinnurm Kose Gümnaasium 11AKAD
9. Mirko Saluvere Pärnu Ühisgümnaasium G2C
10. Chris-Jorma Jaagu Ülenurme Gümnaasium 11B

 

Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Saskia Rozental Ülenurme Gümnaasium 9A
2. Anne-Marie Kottise Jõhvi Gümnaasium 12A
3. Aksel Bulavs Tartu Kesklinna Kool 9B
4. Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool 9B
5. Olari Nebokat Tallinna Majanduskool TU15
6. Arkadiy Romashin Narva Keeltelütseum 12B
7. Risto Merdenson Kose Gümnaasium 9A
8. Rainer Kravets Kiili Gümnaasium 9A
9. Asko Tamm Kose Gümnaasium 11A
10. Nikita Suskov HU Berlin BWL
Koht Nimi Kool Kl/kur
1. Patric Lõhmus Tallinna Inglise Kolledž G2 IB
2. Markus Meier Hugo Treffneri Gümnaasium 10D
3. Hans Markus Kalmer Pärnu Sütevaka Humanitaarg 10
4. Toomas Pilt TTÜ Tartu Kolledž TTEIIK
5. Kevin Koik Valga Gümnaasium 10R
6. Kuldar Juurik Tõstamaa Keskkool 12
7. Mirko Saluvere Eesti Maaülikool EHINS
8. Mihkel Teinemaa Jakob Westholmi Gümnaasium 9C
9. Tanel Tuulmees Tõstamaa Keskkool 12
10. Marlene Schwindt Haapsalu Põhikool 8B