olümpiaadi järjestus

Viimati muudetud: 12.11.2018 kell 22:00. 

Registreerimine jätkub! Majandustehingud on alanud! Ennustuste tähtaeg on 15. november!

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Auhind Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent
1. Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 159,60 1330,02 106,00 0,00 1224,02 12,00
2. Otto Kregor Tagapere Tallinna Prantsuse Lütseum 11 19,60 1306,80 106,00 448,14 752,66 1,50
3. Brita Pärna Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1306,00 106,00 1200,00 0,00 0,00
4. Kardo Maadre Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž EPJIK 0,00 1306,00 106,00 1200,00 0,00 0,00
5. Karoliina Liis Ruuto Tabasalu Ühisgümnaasium 7B 39,18 1306,00 106,00 1200,00 0,00 3,00
6. Marc Joosep Tähiste Tallinna 32. Keskkool 9A 0,00 1306,00 106,00 1200,00 0,00 0,00
7. Mart Sarnet Gustav Adolfi Gümnaasium 8A 0,00 1306,00 106,00 1200,00 0,00 0,00
8. Rasmus Laidla Valga Gümnaasium 10M 39,18 1306,00 106,00 1200,00 0,00 3,00
9. Siim Viilukas Gustav Adolfi Gümnaasium 8C 39,18 1306,00 106,00 1200,00 0,00 3,00
10. Romet Männi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 78,24 1303,97 106,00 103,00 1094,97 6,00
11. Karl Renno Eesti Maaülikool IK 19,52 1301,13 106,00 0,00 1195,13 1,50
12. Marlen Enok Nõo Reaalgümnaasium 10 19,50 1300,00 100,00 1200,00 0,00 1,50
13. Liisbet Rannast Tartu Ülikool MAJ 38,91 1297,00 106,00 0,00 1191,00 3,00
14. Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium 10B 77,78 1296,36 106,00 347,12 843,24 6,00
15. Gregor Suurvarik Tallinna 32. Keskkool 9A 0,00 1294,02 105,00 1080,00 109,02 0,00
16. Raiko Pärtel Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1291,58 106,00 500,00 685,58 0,00
17. Kevin Kuhi Eesti Maaülikool K 38,64 1288,00 106,00 550,00 632,00 3,00
18. Jan Erik Enok Vändra Gümnaasium 12 19,01 1267,00 106,00 0,00 1161,00 1,50
19. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 18,82 1254,37 105,00 0,13 1149,24 1,50
20. Robin Vainlo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 18,73 1248,36 106,00 180,00 962,36 1,50
21. Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium 10 18,39 1225,88 106,00 1165,00 -45,12 1,50
22. Genri-Roland Stepanjuga Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
23. Karl Joosep Põldsepp Antsla Gümnaasium 11 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
24. Karl-Martin Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
25. Lisanne Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
26. Oliver Lõhmus Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
27. Reno Padjus Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
28. Tanel Muusikus Valga Gümnaasium 11M 0,00 1206,00 6,00 1200,00 0,00 0,00
29. Annabel Rohtjärv Rõngu Keskkool 12 0,00 1205,00 5,00 1200,00 0,00 0,00
30. Joonas Kask Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1205,00 5,00 1200,00 0,00 0,00
31. Mark Marcel Schwindt Haapsalu Põhikool 7C 0,00 1205,00 5,00 1200,00 0,00 0,00
32. Kelly Visla Viljandi Gümnaasium 11 0,00 1204,00 4,00 1200,00 0,00 0,00
33. Meete Mari Undusk Tabasalu Ühisgümnaasium 7B 0,00 1204,00 4,00 1200,00 0,00 0,00
34. Marie Kielas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 1202,00 2,00 1200,00 0,00 0,00
35. Priti Tiits Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1202,00 2,00 1200,00 0,00 0,00
36. Betty Annette Laas Gustav Adolfi Gümnaasium 12A 0,00 1201,00 1,00 1200,00 0,00 0,00
37. Henrik Jõesalu Saku Gümnaasium 11R 0,00 1201,00 1,00 1200,00 0,00 0,00
38. Aksel Tammann Haapsalu Põhikool 8B 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
39. Andreas Pärn Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
40. Anna Udras Tallinna Humanitaargümnaasium 8A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
41. Anton Makarov Haabersti Vene Gümnaasium 9A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
42. Armo Tann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
43. Dmitri Zorin Lasnamäe Gümnaasium 8A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
44. Edrin Hansen Vändra Gümnaasium 12 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
45. Erich Pullerits Jõhvi Gümnaasium 10A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
46. Gustav Selirand Tallinna Toomkool 6 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
47. Henrik Narusberg Hugo Treffneri Gümnaasium 12 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
48. Henrik Tali Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
49. Ivar Palk Rakvere Gümnaasium 12 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
50. Karl Erik Strandberg Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
51. Kevin Koik Valga Gümnaasium 12 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
52. Kris-Robin Metsoja Tabasalu Ühisgümnaasium 8A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
53. Kristo Koger Valga Gümnaasium 11M 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
54. Mark Gerassimenko Tartu Ülikool IK 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
55. Markos Sadivski Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
56. Markus Rüsse Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
57. Mihkel Teinemaa Jakob Westholmi Gümnaasium 11 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
58. Mike Fuchs Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
59. Ragnar Popell Viimsi Gümnaasium 11 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
60. Rahel Tohver Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
61. Raul Palk Tallinna Tehnikakõrgkool ME31 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
62. Reio Laherand Haapsalu Põhikool 8B 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
63. Rene Rande Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
64. Roomet Juht Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
65. Siim Kokkota Hugo Treffneri Gümnaasium 12 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
66. Tom Kalde Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
67. Vivian Tamm Eesti Mereakadeemia KV21 0,00 1200,00 0,00 1200,00 0,00 0,00
68. Oskar Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1196,00 5,00 200,00 991,00 0,00
69. Emma Vill Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 1181,34 106,00 1204,09 -128,75 0,00
70. Otto Ermann Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1179,50 2,00 994,40 183,10 0,00
71. Toomas Meier Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1177,25 6,00 700,00 471,25 0,00
72. Marlene Schwindt Läänemaa Ühisgümnaasium 10 0,00 1175,00 5,00 1770,00 -600,00 0,00
73. Anne-Marie Kottise Tartu Ülikool ARSTIK 0,00 1170,00 0,00 1770,00 -600,00 0,00
74. Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium 11M 0,00 1170,00 6,00 0,00 1164,00 0,00
75. Markus Meier Hugo Treffneri Gümnaasium 12D 0,00 1170,00 0,00 1770,00 -600,00 0,00
76. Hans Markus Kalmer Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 0,00 1167,01 0,00 700,00 467,01 0,00
77. Rainer Kravets Tallinna Reaalkool 12 0,00 1165,28 0,00 0,00 1165,28 0,00
78. Külli Hiiemäe-Metsar Viljandi Gümnaasium MA 0,00 1158,00 6,00 1170,00 -18,00 0,00
79. Robert Platais Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1149,60 6,00 0,00 1143,60 0,00
80. Marti Puhkan Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1123,40 2,00 233,53 887,87 0,00
81. Karl Pärtel Aasrand Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1104,36 4,00 106,69 993,67 0,00
82. Aavo Mumm Kadrina Keskkool 10RETE 0,00 106,00 106,00 0,00 0,00 0,00
83. Jürgen Kõllo Tallinna Järveotsa Gümaasium 11 0,00 7,00 7,00 0,00 0,00 0,00
84. Kersti Veinšteins Tõstamaa Keskkool 12 0,00 7,00 7,00 0,00 0,00 0,00
85. Kristi Tamberg Lääne-Viru Rakenduskõrgkool MI18KÕ 0,00 7,00 7,00 0,00 0,00 0,00
86. Edvin Ess Tallinna Järveotsa Gümaasium 11 0,00 6,00 6,00 0,00 0,00 0,00
87. Laura Hipponen Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 6,00 6,00 0,00 0,00 0,00
88. Peeter Tarvas Tallinna 32. keskool 12 0,00 6,00 6,00 0,00 0,00 0,00
89. Oliver Kongo Gustav Adolfi Gümnaasium 8C 0,00 1,00 1,00 0,00 0,00 0,00
90. Alo Konist Rakvere Reaalgümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
91. Andero Tuhkanen Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
92. Anna-Maiam Käär Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
93. Anu Aleksejev Lääne-Viru Rakenduskõrgkool SOTST 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
94. Arseni Karžetski Haabersti Vene Gümnaasium 9C 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
95. Emil Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 8A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
96. Gerda Torim Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
97. Gert Gentalen Tallinna Teeninduskool KK17-KE 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
98. Hannes Vau Gustav Adolfi Gümnaasium 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
99. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
100. Henry-Gerret Grüning Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 10TH 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
101. Jelena Tjurina-Luzanova Lääne-Viru Rakenduskõrgkool MA18 K2 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
102. Juzef-Artur Snigurski Haapsalu Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
103. Jörgen Jürine Tartu Ülikool MAJ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
104. Kaarel Eelmäe Loksa Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
105. Kahru Männik Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
106. Karel Udras Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
107. Karl Nurme Saku Gümnaasium 12.MAJ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
108. Karl-Kristjan Karu Viljandi Gümnaasium IMA 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
109. Kender Sutt Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
110. Kertu Lille Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
111. Kristo Felman Haapsalu Põhikool 7a 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
112. Kristofer Andres Haapsalu Põhikool 7B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
113. Liisbeth Jõesaar Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
114. Lotta Mändla Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
115. Margot Laan Ülenurme Gümnaasium 9A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
116. Markus Meresma Tallinna 21. Kool 12A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
117. Martin Oksa Viljandi Gümnaasium IMA 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
118. Nele-Eliise Runthal Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
119. Olari Nebokat Tallinna Majanduskool TU169 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
120. Ramon Saluveer Gustav Adolfi Gümnaasium 9A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
121. Ringo Vainlo Tallinna Tehnikakõrgkool 4 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00