olümpiaadi järjestus

Viimati muudetud: 18.11.2019 kell 22:00.

20. novembrist saab lahendada rahandusmatemaatika ülesandeid

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Stipend Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent
1. Karl Renno Eesti Maaülikool MMFJ2 190,47 1587,23 124,02 0,00 1463,21 12,00
2. Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium 11B 94,17 1569,52 124,02 0,00 1445,50 6,00
3. Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 94,15 1569,22 124,02 7,00 1438,20 6,00
4. Kaisa Kriisa Võru Kreutzwaldi Kool 9C 46,81 1560,27 124,02 1035,37 400,88 3,00
5. Joosep Jagomägi Jaan Poska Gümnaasium 12 46,75 1558,37 124,02 0,00 1434,35 3,00
6. Marten Sten Rahuoja Tartu Tamme Gümnaasium 10LO 46,61 1553,53 124,02 400,00 1029,51 3,00
7. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium 11B 46,53 1551,04 124,02 0,00 1427,02 3,00
8. Henrik Jõesalu Saku Gümnaasium 12RE 46,38 1545,99 124,02 0,00 1421,97 3,00
9. Kevin Kuhi Eesti Maaülikool MK 23,10 1540,15 124,02 0,00 1416,13 1,50
10. Elisa Tamm Viimsi Gümnaasium G1-1A 22,97 1531,59 124,02 660,00 747,57 1,50
11. Anna Milena Linder Gustav Adolfi Gümnaasium 9C 22,87 1524,76 124,02 600,00 800,74 1,50
12. Annika Linnaste Ülenurme Gümnaasium 11 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
13. Aulis Allik Palupera Põhikool 8 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
14. Carl Gregory Rohtla Rapla Gümnaasium SEC1 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
15. Egret-Reimy Õunaid Nõo Reaalgümnaasium 12B 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
16. Erik Tuisk Gustav Adolfi Gümnaasium 9C 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
17. Frances Fuchs Rapla Vesiroosi Kool 9C 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
18. Henriette Sülluste Tallinna Ülikool 3K 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
19. Indria-Kristine Ilves Ülenurme Gümnaasium 11 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
20. Ingelia Arak Ülenurme Gümnaasium 10 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
21. Ivar Palk TalTech KV 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
22. Johanna Tammist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
23. Joonas Arnover Viimsi Gümnaasium G1-5B 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
24. Kadri Pahtma Tartu Forseliuse Kool 9A 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
25. Marie Teppart Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 8T 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
26. Marite Marieiie Treial Palupera Põhikool 9 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
27. Mark Marcel Schwindt Haapsalu Põhikool 8C 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
28. Mery Rosenberg Tallinna Ülikool MAG 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
29. Niklas-Jaakko Petrelius Tõstamaa Keskkool 12 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
30. Saskia Mürk Ülenurme Gümnaasium 12 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
31. Siim Viilukas Gustav Adolfi Gümnaasium 9 22,86 1524,02 124,02 1400,00 0,00 1,50
32. Karola Karu Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1522,85 122,85 1400,00 0,00 0,00
33. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1522,85 122,85 1400,00 0,00 0,00
34. Marcus Jürimäe Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 1522,58 124,02 310,00 1088,56 0,00
35. Hanna Jaani Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium 10B 0,00 1521,80 124,02 7,00 1390,78 0,00
36. Jurgen Daniel Kaasik Viimsi Gümnaasium 11 0,00 1521,68 121,68 1400,00 0,00 0,00
37. Emma Kaidro Krootuse Põhikool 9 0,00 1521,45 121,45 1400,00 0,00 0,00
38. Harles Urviste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 1521,12 120,85 150,00 1250,27 0,00
39. Kirsica Kivilo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1520,21 120,21 1400,00 0,00 0,00
40. Kert Kallas Haapsalu Põhikool 9B 0,00 1518,88 124,02 0,00 1394,86 0,00
41. Kertu Kork Nõo Reaalgümnaasium 11 0,00 1518,37 124,02 920,00 474,35 0,00
42. Romily Klauzer Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 1515,42 115,42 1400,00 0,00 0,00
43. Mihkel Markus Miks Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 1514,12 114,12 1400,00 0,00 0,00
44. Laura Lii Mölder Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1512,84 112,84 1400,00 0,00 0,00
45. Andreas Pärn Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1512,06 124,02 900,00 488,04 0,00
46. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 1510,15 110,15 1400,00 0,00 0,00
47. Markus Veemaa Ülenurme Gümnaasium 10B 0,00 1507,51 113,26 345,00 1049,25 0,00
48. Keily Kerem Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1506,31 124,02 960,00 422,29 0,00
49. Kenri Tops Jakob Westholmi Gümnaasium 12 0,00 1504,68 124,02 560,00 820,66 0,00
50. Reimo-Taavi Lõbu TTÜ Tartu kolledž IK 0,00 1503,65 124,02 165,00 1214,63 0,00
51. Rihhard Kuld Krootuse Põhikool 9 0,00 1503,55 124,02 700,00 679,53 0,00
52. Tõnis Jäädmaa Võru Gümnaasium 10R 0,00 1501,41 124,02 0,00 1377,39 0,00
53. Marcus Sadõhov Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1500,58 124,02 575,21 801,35 0,00
54. Rasmus Laidla Valga Gümnaasium 11M 0,00 1499,23 124,02 0,00 1375,21 0,00
55. Annabel Rohtjärv Tallinna Tehnikakõrgkool Teenusmaj. Inst. AJ11/21 0,00 1496,94 124,02 800,00 572,92 0,00
56. Aksel Tammann Haapsalu Põhikool 9B 0,00 1494,54 124,02 500,00 870,52 0,00
57. Henri Ljaš Rakvere Gümnaasium 8C 0,00 1493,56 116,02 0,00 1377,54 0,00
58. Armo Tann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 1489,02 124,02 2065,00 -700,00 0,00
59. Polina Sergejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10B 0,00 1485,43 124,02 653,00 708,41 0,00
60. Evelin Oraka Krootuse Põhikool 9 0,00 1484,46 124,02 479,65 880,79 0,00
61. Elvis Roog Tallinna Tehnikakõrgkool ÄJ11/21 0,00 1482,88 124,02 12,16 1346,70 0,00
62. Markus Kõiv Krootuse Põhikool 9 0,00 1482,58 124,02 400,00 958,56 0,00
63. Artjom Maksimtšuk Valga Gümnaasium 12M 0,00 1482,02 124,02 0,00 1358,00 0,00
64. Polina Peterson Viimsi Gümnaasium G1-1A 0,00 1479,72 124,02 0,00 1355,70 0,00
65. Raul Palk Tallinna Tehnikakõrgkool ME51/61 0,00 1476,55 124,02 425,56 926,97 0,00
66. Mathias Mittau Tallinna 21. Kool 10B 0,00 1468,82 124,02 553,12 791,68 0,00
67. Grete Eliise Kask Tallinna Muusikakeskkool XII 0,00 1464,96 124,02 0,00 1340,94 0,00
68. Rasmus Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1459,23 94,02 500,00 865,21 0,00
69. Marten Juhansoo Viimsi Gümnaasium 10 0,00 1458,29 124,02 267,00 1067,27 0,00
70. Manfred Kukk Ülenurme Gümnaasium 9 0,00 1455,58 86,02 400,00 969,56 0,00
71. Andreas Tähnas Gustav Adolfi Gümnaasium 10C 0,00 1440,35 7,02 200,00 1233,33 0,00
72. Vasilij Makarevich Tallinna Tehnikaülikool 2 0,00 1433,83 120,51 0,00 1313,32 0,00
73. Rico Ojasalu Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1429,09 0,00 0,00 1429,09 0,00
74. Martin Palmiste Viljandi Gümnaasium IIIMA 0,00 1427,90 7,02 300,00 1120,88 0,00
75. Kaur Karjus Nõo Reaalgümnaasium 11B 0,00 1423,76 7,02 0,00 1416,74 0,00
76. Romek-Andreas Reigo Nõo Reaalgümnaasium 11B 0,00 1423,76 7,02 0,00 1416,74 0,00
77. Kaarel Välb Rapla Vesiroosi Kool 9B 0,00 1412,81 7,02 20,00 1385,79 0,00
78. Kertu Viltok Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1412,11 36,02 205,85 1170,24 0,00
79. Danil Tervonen Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12A 0,00 1410,24 7,02 1120,00 283,22 0,00
80. Karl Pärtel Aasrand Rapla Gümnaasium 10 0,00 1409,92 6,42 0,00 1403,50 0,00
81. Gert Ringvee Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 0,00 1407,88 7,02 400,00 1000,86 0,00
82. Anette Ojarand Krootuse Põhikool 9 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
83. Annika Paalberg Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
84. Daphne Lepik Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
85. Gerte Visnu Rapla Vesiroosi Kool 8b 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
86. Hanna Tali Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
87. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8A 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
88. Kaspar Vaikmaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8B 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
89. Kerstin Kajar Rakvere Gümnaasium 12 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
90. Kristjan Luhasaar Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
91. Kärt Pärnat Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8B 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
92. Loola Jõks Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
93. Lotta Mändla Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
94. Reio Laherand Haapsalu Põhikool 9B 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
95. Tanel Muusikus Valga Gümnaasium 12M 0,00 1407,02 7,02 1400,00 0,00 0,00
96. Uku Toomas Rand Haapsalu Põhikool 7A 0,00 1405,75 7,02 0,00 1398,73 0,00
97. Snezhana Belyankina Jõhvi Gümnaasium 12 0,00 1400,02 7,02 1000,00 393,00 0,00
98. Stenar Fedulajev Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1400,02 7,02 1000,00 393,00 0,00
99. Erik Jõks Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
100. Gerda Torim Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
101. Heliine Gurjanov Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
102. Henry Rosin Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
103. Kaspar Medvetski Ülenurme Gümnaasium 11B 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
104. Kasper Suur Ülenurme Gümnaasium 9 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
105. Kristjan Volmer Rapla Vesiroosi Kool 9C 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
106. Laura Nuka Viimsi Gümnaasium 12 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
107. Rasmus Kork Rõngu Keskkool 9 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
108. Sirli Siret Sepping Ülenurme Gümnaasium 10B 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
109. Stiina Tolli Viimsi Gümnaasium G3-1 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
110. Harriet Piirmets Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1399,37 7,02 800,00 592,35 0,00
111. Kristjan Sireli Tõstamaa Keskkool 12 0,00 1397,89 7,02 1260,00 130,87 0,00
112. Berit Puru Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1395,11 0,00 650,00 745,11 0,00
113. Eliise Mändmets Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1391,20 7,02 950,00 434,18 0,00
114. Thomas Samuel Berg Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1390,12 7,02 300,00 1083,10 0,00
115. Hans-Kristjan Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1386,77 7,02 693,00 686,75 0,00
116. Marie Kielas Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1386,02 7,02 960,00 419,00 0,00
117. Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1384,79 2,34 500,00 882,45 0,00
118. Berit Vahter Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 1383,34 7,02 575,00 801,32 0,00
119. Rainer Kravets Aalto University School of Business 1 0,00 1377,27 7,02 0,00 1370,25 0,00
120. Kristiin Talviste Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1376,37 7,02 630,00 739,35 0,00
121. Markus Mutli Rapla Vesiroosi Kool 9 0,00 1372,50 1,17 0,00 1371,33 0,00
122. Jürgen Maasing Viimsi Gümnaasium G2-4 0,00 1356,86 7,02 36,91 1312,93 0,00
123. Argo Jentson Tallinna Muusikakeskkool 12 0,00 1356,25 1,17 0,00 1355,08 0,00
124. Laura Hipponen Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 1355,90 7,02 840,21 508,67 0,00
125. Kärt Hüva Viljandi Gümnaasium I MA 0,00 1352,83 7,02 50,00 1295,81 0,00
126. Andre Sbrodov Ehte Humanitaargümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
127. Claudia Kõivoste Võru Gümnaasium 12R 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
128. Cris Sten Kutti Jüri gümnaasium 9B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
129. Gert Loos Võru Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
130. Karl Daniel Park Võru Gümnaasium 11HUM 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
131. Keijo Vasar Haapsalu Põhikool 8 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
132. Kevin Djakonov Haapsalu Põhikool 7F 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00