haapsalu beach (streetball)

Uudised

Kuna indexi portfell on pensionifondide eeskujul maksimaalselt hajutatud nii riikide kui ka sektorite osas, siis see saavutus on müstikavaldkonnast pärinev. Tuulberg Indexi tulemus on seda tuge-vam, et väga väikeste summadega ostude puhul on tehingutasude osakaal palju suurem kui suurte fondide korral. Indexi ostud ja müügid otsutab suurekoosseisuline Tuulberg Index Council.

 

sinu parim spordivõimalus!

Tuulberg.ee Liiga ajalugu

liiga on eesti üks suuremaid spordiklubisid ja rahvusvahelise haardega

Tänavakorvpallisari Haapsalu Street alustas tegevust 2005. aastal. Osalejad on on alati olnud ainult Läänemaalt. Mängitakse 4:4 üle välja tänavakorvpallreeglite järgi.

lääne korvpalliliiga

haapsalu beach (rannavolle mv)

Haapsalu Beach' i esimesed meistrivõistlused peeti 1997. aastal meestele. Hilisematel hooaegadel on korduvalt toimunud ka naistevõistlus ning paaril hooajal segapaaride turniirid. Haapsalu Beach on tuntud üle kogu Eesti ja ka rahvusvaheliselt. Osalejaid on olnud enamikest maakondadest ja ka Prantsusmaalt ning Leedust.

Lääne Korvpalliliiga on MTÜ Tuulberg.eu Liiga vanim spordiprojekt. Liiga alustas tegevust 1996. aastal ja on kaasanud ligi 400 mängijat Lääne-Eestist, Harjumaalt ja Tallinnast.

Tuulberg Index OÜ on kaasanud indeksisse varade ostmiseks ja nende müümiseks väga laialdase grupi aktiivseid ja koostöövõimelisi noori. Ühest küljest on tegemist reaalsete investeeringutega ja teisest küljest majandusharidusliku ettevõtmisega. Koostöö head tulemused on näha kõrvaloleval joonisel. Ehkki grupi liikmeteks on enamasti Lääne-Eestiga seotud isikud ja töökeeleks peamiselt eesti keel, ei takista see ka meiega koostöö arendamist teistest riikidest. Hetkel on grupi liikmeks Eesti residentide kõrval ka Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Lõuna-Aafrika Vabariigi, Läti, Soome ja Valgevene elanikud.

Koostöögrupp saab regulaarselt lisada nimekirja uusi firmasid, vahetada analüüse ja konsulteerida omavahel. Hetkel oleme ostnud osalusi Bermuuda, Hiina, Iisraeli, Jaapani, Kreeka, Luksemburgi, Suurbritannia ja USA firmades. 

gallery/tuulbergindex_ajalooline

Hõbedale tuli Markus Meier (Tartu Treffneri Gümnaasium) ja pronksi saavutas Hans Markus Kalmer (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium). Põhikooli õpilaste arvestuses tuli olümpiaadi meistriks Mihkel Teinemaa (Jakob Westholmi Gümnaasiumi 9C klass). Talle järgnesid Marlene Schwindt (Haapsalu Põhikool) ja Annaliisa Roots (Kose Gümnaasium). Kokku registreerus olümpiaadile 154 noort).

Rannavollesarja Haapsalu Beach 2016 meistriteks tulid Lauri Loorits - Martin Loorits. On märkimisväärne, et tegemist on õhe perekonnaga, kus isa Martini suured kogemused ja poeg Lauri kasvav võimsus ja paranev tehnika annavad häid eeldusi edukaks võistlemiseks. Kuni 18-aastaste seas olid edukaimad Eerik Salf - Sten-Mark Alberg. Kokku osales Haapsalu Beachil 36 mees- ja 5 naismängijat.

Tuulberg index OÜ andmed: registrikood 11462614, aadress Läänemaa, Haapsalu, Kastani tn 18-11, 90508, telefon (+372)5078595

Arvelduskontod Swedbankis: EE372200221061602242 (EUR) ja EE722200221061669803 (USD)