olümpiaadi järjestus

Müügitehingud on kuni 30. aprillini. Viimati muudetud: 31.01.2023 kell 22:00 

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Punkte Raha Varad Avanss Koefitsent Stipendium
1 Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Kool 9A 2320.99 0.00 2320.99 0.00 0.18000 417.78
2 Aleksandra Moretskaja Ülenurme Gümnaasium 10A 2051.58 9.44 2042.14 0.00 0.09000 184.64
3 Melaine Siniroht Nõmme Erakool 6 1890.05 0.00 1890.05 0.00 0.09000 170.10
4 Marta Siniroht Nõmme Erakool 8 1821.27 0.00 1821.27 0.00 0.04500 81.96
5 Vanessa Videvik Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium 9K1 1725.31 -200.00 1925.31 0.00 0.04500 77.64
6 Rico Rodney Kubpart Tartu Erakool 7 1670.02 0.00 1670.02 0.00 0.04500 75.15
7 Aleksander Saveljev Haapsalu Põhikool 7F 1596.27 0.00 1596.27 0.00 0.04500 71.83
8 Jakob Vilhelm Maikalu Põltsamaa Ühisgümnaasium 11 1593.41 0.00 1593.41 0.00 0.04500 71.70
9 Ketlin Lillepuu Tartu Ülikool 3 1559.59 0.00 1559.59 0.00 0.02250 35.09
10 Violeta Jürgens Hugo Treffneri Gümnaasium 10A 1531.79 4.00 1527.79 0.00 0.02250 34.47
11 Hendrik Välja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8 1503.32 0.00 1503.32 0.00 0.02250 33.82
12 Marinel Perandi Rapla Vesiroosi Kool 9 1465.14 918.42 546.72 0.00 0.02250 32.97
13 Robin Otter Tartu Tamme Gümnaasium 12TE 1441.17 690.00 751.17 0.00 0.02250 32.43
14 Kirke Teder Rapla Vesiroosi Kool 9 1412.03 869.98 542.05 0.00 0.02250 31.77
15 Henri Hansen Ülenurme Gümnaasium 12A 1390.00 1390.00 0.00 0.00 0.02250 31.28
16 Mikk Bobõlski Rakvere Riigigümnaasium G2-11 1390.00 1390.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
17 Miia Prüüs Tartu Erakool ProTERA 7 1386.64 181.46 1205.18 0.00 0.00000 0.00
18 Anete Pavlov Põlva Gümnaasium 11 1356.67 275.00 1081.67 0.00 0.00000 0.00
19 Jako Tõmai Ahven Tallinna Reaalkool 11C 1350.05 50.00 1300.05 0.00 0.00000 0.00
20 Lisete Enders Kalmetu Põhikool 9 1347.46 345.00 1002.46 0.00 0.00000 0.00
21 Riin Põder Viljandi Jakobsoni Kool 9C 1345.63 555.00 790.63 0.00 0.00000 0.00
22 Kristella Sikk Valga Gümnaasium 11 1336.22 1343.25 -7.03 0.00 0.00000 0.00
23 Georg Henry Piller Tallinna Reaalkool 9 1331.11 420.00 911.11 0.00 0.00000 0.00
24 Robert Kukk Loo Kool 5A 1319.81 25.00 1294.81 0.00 0.00000 0.00
25 Markus Villem Ülenurme Gümnaasium 10 1314.26 575.00 739.26 0.00 0.00000 0.00
26 Merili Kulper Kalmetu Põhikool 9 1307.03 985.00 322.03 0.00 0.00000 0.00
27 Arko Pajo Rapla Vesiroosi Kool 9A 1296.47 1147.78 148.69 0.00 0.00000 0.00
28 Ruben Harald Vallau Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 11 1290.84 354.60 936.24 0.00 0.00000 0.00
29 Evelin Lindvere Ülenurme Gümnaasium 12 1275.00 1275.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
30 Kirke Kändler Kohila Gümnaasium 12B 1274.31 275.00 999.31 0.00 0.00000 0.00
31 Devis Nool Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 1271.54 392.45 879.09 0.00 0.00000 0.00
32 Kadri Pahtma Tartu Jaan Poska Gümnaasium 12B 1249.59 0.00 1249.59 0.00 0.00000 0.00
33 Greg Värnomasing Tartu International School 8 1230.48 0.00 1230.48 0.00 0.00000 0.00
34 Anete Oolo Ülenurme Gümnaasium 12 1213.09 1102.39 110.70 0.00 0.00000 0.00
35 Dagne Oriehov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 1211.95 0.00 1211.95 0.00 0.00000 0.00
36 Kirke Pärnat Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 1192.90 520.00 672.90 0.00 0.00000 0.00
37 Iris Vahtra Rapla Vesiroosi Kool 9A 1192.12 460.00 732.12 0.00 0.00000 0.00
38 Nelle-Ann Vare Ülenurme Gümnaasium 11B 1190.77 356.01 834.76 0.00 0.00000 0.00
39 Iko Ingmar Jõks Tallinna Saksa Gümnaasium 9A 1186.49 0.00 1186.49 0.00 0.00000 0.00
40 Elina Padar Ülenurme Gümnaasium 10A 1160.00 1160.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
41 Marta Klooster Haapsalu Põhikool 9 1141.89 570.00 571.89 0.00 0.00000 0.00
42 Joosep Aarna Nõo Põhikool 8C 1141.36 844.07 297.29 0.00 0.00000 0.00
43 Jörgen Järve Ülenurme Gümnaasium 10 1137.74 460.00 677.74 0.00 0.00000 0.00
44 Jürgen Luik Ülenurme Gümnaasium 9 1137.08 1137.08 0.00 0.00 0.00000 0.00
45 Endo Põldaru Põltsamaa Ühisgümnaasium 11B 1131.07 1131.07 0.00 0.00 0.00000 0.00
46 Roland Sildvee Saku Gümnaasium 11 1116.10 1230.00 -113.90 0.00 0.00000 0.00
47 Juss Vilk Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 1102.94 0.00 1102.94 0.00 0.00000 0.00
48 Jarek Kütt Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 1099.15 470.00 629.15 0.00 0.00000 0.00
49 Andre Paju Põltsamaa Ühisgümnaasium 11B 1097.10 395.00 702.10 0.00 0.00000 0.00
50 Eliisabeth Naha Ülenurme Gümnaasium 12A 1094.87 155.00 939.87 0.00 0.00000 0.00
51 Nicolas Perejev Valga Gümnaasium 10R 1058.72 1058.72 0.00 0.00 0.00000 0.00
52 Eldar Ispert Heimtali Põhikool 9 1051.79 285.25 766.54 0.00 0.00000 0.00
53 Ainar Tropp Rakvere Riigigümnaasium 11 1045.00 1045.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
54 Anette Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 1044.41 858.08 186.33 0.00 0.00000 0.00
55 Mikk Karmiste Võnnu Keskkool 12 1037.93 460.00 577.93 0.00 0.00000 0.00
56 Villem Lubi Ülenurme Gümnaasium 9 1037.41 731.92 305.49 0.00 0.00000 0.00
57 Lisete Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 1027.92 565.00 462.92 0.00 0.00000 0.00
58 Iti Tõnts Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 985.41 985.41 0.00 0.00 0.00000 0.00
59 Karoliina Üllim Ülenurme Gümnaasium 11 982.62 380.00 602.62 0.00 0.00000 0.00
60 Karl Martin Raid Nõo Reaalgümnaasium 12 978.86 345.00 633.86 0.00 0.00000 0.00
61 Averi Vaher Ülenurme Gümnaasium 12 965.95 730.00 235.95 0.00 0.00000 0.00
62 Karl Eirik Kohava Ülenurme Gümnaasium 9 949.77 115.00 834.77 0.00 0.00000 0.00
63 Silver Aron Soome Järveküla Kool 9B 944.35 580.00 364.35 0.00 0.00000 0.00
64 Elisaveta-Mia Kaidis Tallinna Saksa Gümnaasium 11B 933.08 30.32 902.76 0.00 0.00000 0.00
65 Sander Slet Tallinna Kesklinna Põhikool 9 922.55 10.00 912.55 0.00 0.00000 0.00
66 Gregor Elviste Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 8 908.18 100.00 808.18 0.00 0.00000 0.00
67 Lauren Lensment Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 894.19 465.00 429.19 0.00 0.00000 0.00
68 Rebeca Hiiesalu Põlva Kool 9A 885.02 115.00 770.02 0.00 0.00000 0.00
69 Victoria Tõnisson Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 878.59 325.52 553.07 0.00 0.00000 0.00
70 Daaniel Senkel Viimsi Gümnaasium G1-1B 877.69 115.00 762.69 0.00 0.00000 0.00
71 Mikk Tomson Tartu Ülikool 3 853.44 115.00 738.44 0.00 0.00000 0.00
72 Art Markkus Tamm Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 850.24 315.00 535.24 0.00 0.00000 0.00
73 Jasper Kimsto Järveküla kool 9B 845.68 115.00 730.68 0.00 0.00000 0.00
74 Martin-Eric Breedis Ülenurme Gümnaasium AJAL 840.54 115.00 725.54 0.00 0.00000 0.00
75 Kristin Mölder Ülenurme Gümnaasium 10A 837.51 415.00 422.51 0.00 0.00000 0.00
76 Trofim Kropatšev Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 7 836.89 615.00 221.89 0.00 0.00000 0.00
77 Andreas Saksakulm Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 832.44 798.68 33.76 0.00 0.00000 0.00
78 Andris Taal Viimsi Gümnaasium 12 832.44 798.68 33.76 0.00 0.00000 0.00
79 Annabell-Angelina Labe Tartu Erakool 7E 830.41 525.00 305.41 0.00 0.00000 0.00
80 Rico Varik Viimsi Gümnaasium G1-4A 815.94 215.00 600.94 0.00 0.00000 0.00
81 Ilona Lesyk Ülenurme Gümnaasium 10B 815.00 815.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
82 Kristel Kalma Ülenurme Gümnaasium 10 815.00 815.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
83 Markus Mandre Viimsi Gümnaasium G1-4A 815.00 815.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
84 Mona Raasik Ülenurme Gümnaasium 10A 815.00 815.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
85 Uku Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 812.90 230.00 582.90 0.00 0.00000 0.00
86 Rauno Grünberg Kalmetu Põhikool 9 801.64 252.06 549.58 0.00 0.00000 0.00
87 Märten Pall Ülenurme Gümnaasium 12 801.37 215.00 586.37 0.00 0.00000 0.00
88 Lisette Loos Paldiski Ühisgümnaasium 12 798.75 225.00 573.75 0.00 0.00000 0.00
89 Richard Heinrich Laht Tartu Rahvusvaheline Kool 9 798.32 225.18 573.14 0.00 0.00000 0.00
90 Remy Pajo Saku Gümnaasium G11-3 797.50 1465.00 -667.50 0.00 0.00000 0.00
91 Jan-Erik Joost Tabasalu Riigigümnaasium 10 796.50 465.00 331.50 0.00 0.00000 0.00
92 Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 775.20 100.00 675.20 0.00 0.00000 0.00
93 Katrin Kangro Ülenurme Gümnaasium 10 767.16 225.00 542.16 0.00 0.00000 0.00
94 Ats-Artur Ploomipuu Hugo Treffneri Gümnaasium 10 740.05 0.00 740.05 0.00 0.00000 0.00
95 Brigitta Tuulik Ülenurme Gümnaasium 12A 733.30 550.00 183.30 0.00 0.00000 0.00
96 Carl-Joonas Saar Kohila Gümnaasium 10A 733.30 550.00 183.30 0.00 0.00000 0.00
97 Timmo Mikk Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 725.55 450.00 275.55 0.00 0.00000 0.00
98 Rasmus Popell Viimsi Gümnaasium 12 721.97 0.00 721.97 0.00 0.00000 0.00
99 Karl Raud Ülenurme Gümnaasium 12A 713.62 150.00 563.62 0.00 0.00000 0.00
100 Rainis Rudisaar Põltsamaa Ühisgümnaasium 11A 702.92 0.00 702.92 0.00 0.00000 0.00
101 Andre Talu Tallinna Tehnikaülikool TARM 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
102 Art Richard Müürsepp Ülenurme Gümnaasium 12B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
103 Egle Tammets Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
104 Eliis Tupits Ülenurme Gümnaasium 10B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
105 Elisabeth Leppik Viimsi Gümnaasium 12 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
106 Georg Hendrik Veso Viimsi Gümnaasium G2-5 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
107 Gregor Gailan Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
108 Gregor Oskar Jermonok Tallinna Reaalkool 7 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
109 Henri Huik Viimsi Gümnaasium 12 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
110 Jaks Heinrich Jaasna Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
111 Joonas Podekrat Ülenurme Gümnaasium 9C 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
112 Karl Jakob Peetersoo Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
113 Karmel Elisa Puusepp Ülenurme Gümnaasium 12A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
114 Käroli Eller Ülenurme Gümnaasium 12A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
115 Kerli Mõisnik Rapla Vesiroosi Kool 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
116 Kirsi Gertrud Meigas Viimsi Gümnaasium G2-2A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
117 Mari-Johanna Ruut Ülenurme gümnaasium 9A 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
118 Martin Tsanev Viimsi Gümnaasium 12 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
119 Mirtel Toom Tartu Kesklinna Kool 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
120 Oliver Andreas Põldre Paldiski Ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
121 Romet Naha Ülenurme Gümnaasium 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
122 Roosi Mari Reede Rapla Vesiroosi Kool 9 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
123 Sander Ollino Nõo Reaalgümnaasium 12B 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
124 Toomas Sööt Lähte ühisgümnaasium 11 700.00 700.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
125 Alo Pähkel Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 698.13 1065.63 -367.50 0.00 0.00000 0.00
126 Trinity Rautits Paldiski Ühisgümnaasium 11 697.50 697.50 0.00 0.00 0.00000 0.00
127 Marielle Särel Ülenurme Gümnaasium 12 678.89 100.00 578.89 0.00 0.00000 0.00
128 Rasmus Enders Põltsamaa Ühisgümnaasium 10B 676.15 567.20 108.95 0.00 0.00000 0.00
129 Nele Liis Kuusk Põltsamaa Ühisgümnaasium 11 665.62 300.00 365.62 0.00 0.00000 0.00
130 Geelia Köidam Ülenurme Gümnaasium 12 611.81 200.00 411.81 0.00 0.00000 0.00
131 Liis Marleen Rikkinen Kohila Gümnaasium 12 575.00 575.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
132 Kristo Kullaste Lähte ühisgümnaasium 11T 290.00 145.00 145.00 0.00 0.00000 0.00
133 Ron-Revon Vaarend Kalmetu Põhikool 9 231.99 90.00 141.99 0.00 0.00000 0.00
134 Adeliis Karro Tartu Tamme Gümnaasium 10LO 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
135 Ander Kildvee Nõo Reaalgümnaasium 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
136 Annabell Allikas Tsirguliina kool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
137 Carl-Daniel Anton Heimtali Põhikool 7 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
138 Hannes Tamm Nissi Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
139 Hardi Raudsepp Tartu Tamme Gümnaasium 12MED 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
140 Hendry Visotskis Kohila Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
141 Joosep Podekrat Põlva Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
142 Kaarel Välb Rapla Gümnaasium 12 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
143 Kadi Rimmel Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
144 Kadri Lorup Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
145 Kaius Lõps Haapsalu Põhikool 7E 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
146 Kevin-Richard Jõgi Hugo Treffneri Gümnaasium 12D 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
147 Laura-Liisa Laur Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
148 Lauri Mälton Haapsalu Põhikool 8E 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
149 Liis Saarepera Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
150 Loviise Laht Tartu International School 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
151 Maiken Meriloo Tsirguliina kool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
152 Mark Marcel Schwindt Läänemaa Ühisgümnaasium 11M 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
153 Mathias Gregory Kõllamägi Põlva Kool 5D 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
154 Melani Vahesaar Kohila Gümnaasium 12B 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
155 Paul Peeter Verner Nissi Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
156 Polina Derkach Jõhvi Gümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
157 Raine Siimuste Jõhvi Gümnaasium 11 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
158 Rasmus Jurjev Tsirguliina kool 6 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
159 Rianna Raja Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
160 Romet Mirka Kalmetu Põhikool 9 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
161 Sander Must Tallinna Reaalkool 10 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
162 Sven Mitt Põlva Kool 9D 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
163 Timo Künnapuu Tsirguliina kool 5 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00000 0.00
164 Iris Kivi Miina Härma Gümnaasium 9 -9.45 -280.00 270.55 0.00 0.00000 0.00