olümpiaadi järjestus

2021. aasta olümpiaadi võitjaks tuli Marta Joonas (Võru Kreutzwaldi Kooli 8. klass)

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Stipend Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent
1. Marta Joonas Võru Kreutzwaldi Kool 8 865,12 7209,36 880,00 7064,36 -735,00 12,00
2. Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 324,98 5416,37 595,00 5556,37 -735,00 6,00
3. Kevin Kuhi Eesti Maaülikool 3 302,83 5047,18 922,00 4860,18 -735,00 6,00
4. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 139,56 4651,94 505,00 0,00 4146,94 3,00
5. Robin Särg Läänemaa Ühisgümnaasium 11M 129,34 4311,23 467,00 39,13 3805,10 3,00
6. Marleen Uha Saarepeedi Kool 8 103,85 3461,57 735,00 367,49 2359,08 3,00
7. Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 102,43 3414,22 684,00 98,79 2631,43 3,00
8. Johannes-Aleksander Raid Gymnázium Blovice GÜMN3 96,64 3221,31 835,00 3121,31 -735,00 3,00
9. Raul Palk TalTech TABB14 46,68 3111,87 650,00 0,00 2461,87 1,50
10. Märten Pall Ülenurme Gümnaasium 10 46,62 3107,92 330,00 0,00 2777,92 1,50
11. Rasmus Merirand Jakob Westholmi Gümnaasium 8C 46,05 3070,17 635,00 3170,17 -735,00 1,50
12. Gregor Narusk Võru Kreutzwaldi Kool 8B 45,72 3047,99 935,00 25,29 2087,70 1,50
13. Hanna Jaani Audentese E-Gümnaasium 10 43,30 2886,60 1100,00 29,65 1756,95 1,50
14. Kadri Pahtma Jaan Poska Gümnaasium 10B 43,19 2879,21 935,00 1297,51 646,70 1,50
15. Rivo Tüksammel Haapsalu Põhikool 9B 41,52 2768,18 395,00 2373,18 0,00 1,50
16. Hanna-Liisa Reiljan Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 2751,30 260,00 0,00 2491,30 0,00
17. Andreas Laksberg Tallinna Reaalkool 12 0,00 2708,14 925,00 0,00 1783,14 0,00
18. Allan Ojala Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 0,00 2655,90 950,00 0,00 1705,90 0,00
19. Rasmus Laidla Valga Gümnaasium 12 M 0,00 2633,87 780,00 164,60 1689,27 0,00
20. Lisette Välja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12 0,00 2630,16 930,00 0,00 1700,16 0,00
21. Greete-Liis Krapp Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 2468,07 483,00 0,00 1985,07 0,00
22. Enrik Lillemaa Nõo Reaalgümnaasium 12B 0,00 2434,11 871,00 0,00 1563,11 0,00
23. Mark Marcel Schwindt Haapsalu Põhikool 9C 0,00 2416,44 805,00 0,00 1611,44 0,00
24. Kert Kallas Läänemaa Ühisgümnaasium 10MA 0,00 2410,77 845,00 0,00 1565,77 0,00
25. Joonas Väli Gustav Adolfi Gümnaasium 10B 0,00 2341,15 540,00 99,93 1701,22 0,00
26. Eva Maria Raudnask Tartu Forseliuse Kool 9A 0,00 2325,69 770,00 7,00 1548,69 0,00
27. Simona Väär Gustav Adolfi Gümnaasium 8 0,00 2324,00 924,00 1400,00 0,00 0,00
28. Gerda Torim Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 2323,39 880,00 0,00 1443,39 0,00
29. Nikita Razguljajev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 0,00 2300,86 665,00 0,00 1635,86 0,00
30. Vladislav Suprun Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 0,00 2296,76 550,00 1746,76 0,00 0,00
31. Ines Ira Haapsalu Põhikool 8E 0,00 2268,38 810,00 380,00 1078,38 0,00
32. Ülleri Kärner Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 2257,92 685,00 44,81 1528,11 0,00
33. Hedvig Annast Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 0,00 2225,00 825,00 1400,00 0,00 0,00
34. Egret-Reimy Õunaid TalTech EARB13 0,00 2200,97 506,00 0,00 1694,97 0,00
35. Marten Sten Rahuoja Tartu Tamme Gümnaasium 10LO 0,00 2196,42 785,00 0,00 1411,42 0,00
36. Lisete Neevits Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 2173,09 330,00 100,00 1743,09 0,00
37. Kevin Kardo Kõiv Audentese Spordigümnaasiumi Otepää Filiaal 11 0,00 2147,01 635,00 1287,85 224,16 0,00
38. Kaisa Kangro Võru Kreutzwaldi Kool 8B 0,00 2137,91 520,00 2352,91 -735,00 0,00
39. Lotta Mändla Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 2130,00 730,00 1400,00 0,00 0,00
40. Tõnis Hendrik Tallo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 2130,00 730,00 1400,00 0,00 0,00
41. Maksim-Aleksandr Antonov Kohtla-Järve Gümnaasium G3RL 0,00 2100,46 590,00 200,00 1310,46 0,00
42. Annika Linnaste Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 2099,72 850,00 933,51 316,21 0,00
43. Hendrik Kaurla Tallinna Tehnikaülikool IK 0,00 2091,87 570,00 376,96 1144,91 0,00
44. Airo-Sten Maalmeister Saarepeedi Kool 8 0,00 2085,50 575,00 0,10 1510,40 0,00
45. Lisette Ruut Viimsi Gümnaasium 10 0,00 2080,00 680,00 1400,00 0,00 0,00
46. Hanna Paal Viljandi Gümnaasium IMA 0,00 2070,63 585,00 460,65 1024,98 0,00
47. Kärt Pärnat Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 2070,00 670,00 1400,00 0,00 0,00
48. Anna Maria Halliko Haabneeme Kool 7 0,00 2063,11 654,00 1260,00 149,11 0,00
49. Ingrid Aule Viljandi Gümnaasium 11 0,00 2052,91 820,00 454,37 778,54 0,00
50. Eliise Karja Haabneeme Kool 7 0,00 2033,76 445,00 765,15 823,61 0,00
51. Andre Otti Tallinna Reaalkool 12 0,00 2013,32 470,00 28,00 1515,32 0,00
52. Kerly Piirsalu Tartu Ülikool I1K 0,00 2004,31 485,00 0,00 1519,31 0,00
53. Karl Moorits Kurvits Viljandi Gümnaasium 1MA 0,00 1996,60 600,00 335,33 1061,27 0,00
54. Sigrid Lindoja Kohila Gümnaasium 9 0,00 1994,55 608,00 112,81 1273,74 0,00
55. Sergei Razguljajev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 12 0,00 1989,06 550,00 1000,00 439,06 0,00
56. Sandra Kivimurru Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9A 0,00 1979,95 280,00 0,45 1699,50 0,00
57. Arti Raudvassar Nõo Reaalgümnaasium 12B 0,00 1976,77 420,00 0,00 1556,77 0,00
58. Kristiina Jakk Saarepeedi Kool 8 0,00 1974,58 400,00 84,34 1490,24 0,00
59. Karmen Varipuu Valjala Põhikool 7 0,00 1944,23 440,00 1504,23 0,00 0,00
60. Laura Hipponen Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1912,78 420,00 400,00 1092,78 0,00
61. Grete Muni Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1899,00 499,00 1400,00 0,00 0,00
62. Johannes Martin Saar Türi Ühisgümnaasium 12 0,00 1898,35 330,00 0,00 1568,35 0,00
63. Kaspar Vaikmaa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 0,00 1853,00 460,00 1050,00 343,00 0,00
64. Helena Sannamees Ülenurme Gümnaasium 12A 0,00 1840,00 440,00 1400,00 0,00 0,00
65. Markus Aruvald Peetri Lasteaed-Põhikool 7 0,00 1829,21 390,00 1055,92 383,29 0,00
66. Gerrit Rattam Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 0,00 1827,54 352,00 700,00 775,54 0,00
67. Tõnis Jäädmaa Võru Gümnaasium 11R 0,00 1815,00 450,00 2100,00 -735,00 0,00
68. Mattias Stražev Rapla Vesiroosi Kool 9C 0,00 1800,00 400,00 1400,00 0,00 0,00
69. Mikk Vaarmari Rapla Vesiroosi Kool 9C 0,00 1720,00 320,00 1400,00 0,00 0,00
70. Eve Sarv Ülenurme Gümnaasium 12A 0,00 1710,00 310,00 1400,00 0,00 0,00
71. Reio Laherand Läänemaa Ühisgümnaasium 10 0,00 1710,00 310,00 1400,00 0,00 0,00
72. Thomas Samuel Berg Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1704,81 280,00 1100,00 324,81 0,00
73. Sten Hendrik Vokk Gustav Adolfi Gümnaasium 11D 0,00 1675,10 180,00 350,00 1145,10 0,00
74. Loola Jõks Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 1620,00 220,00 1400,00 0,00 0,00
75. Priit Peterson Tallinna Reaalkool 12A 0,00 1600,00 200,00 1400,00 0,00 0,00
76. Anna Udras Tallinna Humanitaargümnaasium 10A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
77. Diana Kaljulaid Rapla Vesiroosi Kool 8B 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
78. Ingelia Arak Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
79. Markus Lee Rapla Vesiroosi Kool 9A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
80. Markus-Peeter Varik Rapla Gümnaasium T1 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
81. Nora Liis Palm Ülenurme Gümnaasium 10A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
82. Oskar Pukk Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
83. Patrick Raba Ülenurme Gümnaasium 10 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
84. Romet Tajokin Ülenurme Gümnaasium 12B 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
85. Romily Klauzer Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
86. Sander Juurik Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 0,00 1400,00 0,00 1400,00 0,00 0,00
87. Kristella Nupp Põlva Gümnaasium 11 0,00 1391,63 0,00 900,00 491,63 0,00
88. Richard Marcus Arge Haabneeme Kool 7B 0,00 1252,67 268,00 -558,52 1543,19 0,00
89. Kärol Kuldpärg Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 1089,04 879,00 -1400,00 1610,04 0,00
90. Rasmus Juhanson Türi Ühisgümnaasium 10 0,00 725,00 725,00 0,00 0,00 0,00
91. Kai-Melli Kapten Türi Ühisgümnaasium 11B 0,00 656,45 630,00 -610,00 636,45 0,00
92. Henri Ääremaa Viimsi Gümnaasium 10 0,00 575,00 575,00 0,00 0,00 0,00
93. Sten Teesalu Tõstamaa Keskkool 12 0,00 512,45 385,00 -1400,00 1527,45 0,00
94. Mariliis Uibopuu Tõstamaa Keskkool 12 0,00 460,00 460,00 0,00 0,00 0,00
95. Meeri-Marita Paas Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 436,88 460,00 -1027,00 1003,88 0,00
96. Erik Allekõrs Peetri Lasteaed-Põhikool 7 0,00 401,60 390,00 157,63 -146,03 0,00
97. Markus Stamm Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 390,00 390,00 0,00 0,00 0,00
98. Maris Kereme Tõstamaa Keskkool 12 0,00 285,00 285,00 0,00 0,00 0,00
99. Mark Kiradi Tõstamaa Keskkool 12 0,00 265,00 265,00 0,00 0,00 0,00
100. Patrik Saagim Tõstamaa Keskkool 12 0,00 235,00 235,00 0,00 0,00 0,00
101. Siim Viilukas Gustav Adolfi Gümnaasium 10D 0,00 110,00 110,00 0,00 0,00 0,00
102. Carlis Rõkk Türi Ühisgümnaasium 12 0,00 74,44 0,00 -1400,00 1474,44 0,00
103. Mari-Liis Tigavas Türi Ühisgümnaasium 12A 0,00 70,00 70,00 0,00 0,00 0,00
104. Artjom Kalašnikov Narva Soldino Gümnasium 6A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
105. Artturi Reinio Peetri Lastead-Põhikool 7 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
106. Carl Gregory Rohtla Rapla Gümnaasium PRIMA1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
107. Daniel Tjulinov Lasnamäe Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
108. Ekke Kõu Leitham Gustav Adolfi Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
109. Erik Zimin Tallinna Toomkool 8P 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
110. German Liivapuu Peetri Lastead-Põhikool 7 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
111. Karl Daniel Park Võru Gümnaasium 12HUM 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
112. Keijo Vasar Haapsalu Põhikool 9 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
113. Mart Sarnet Gustav Adolfi Gümnaasium G1 RO 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
114. Mathilda-Maria Tork Tõstamaa Keskkool 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
115. Nora Hange Kadrioru Saksa Gümnaasium 112 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
116. Risto Roosioks Viimsi Gümnaasium G1-3A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
117. Trinity Zavedejev Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium 11C 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

Olümpiaadile 2022 registreerimine on alanud! Viimati muudetud: 26.10.21 22:00

Koht Nimi Asutus Klass/Gr Punkte Viktoriin Raha Varad Koefitsent Stipendium
1. Henrik Jõesalu Taltech 1 600,07 0,07 600,00 0,00 0,10 60,01
2. Ragne Lilleleht Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 600,06 0,06 600,00 0,00 0,06 36,00
3. Maarit Juhkamsoo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 600,03 0,03 600,00 0,00 0,04 24,00
4. Kirke Teder Rapla Vesiroosi Kool 8B 600,02 0,02 600,00 0,00 0,02 12,00
5. Elisabeth Kask Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 600,01 0,01 600,00 0,00 0,02 12,00
6. Anete Pavlov Põlva Gümnaasium 10Q 600,00 0,00 600,00 0,00 0,02 12,00
7. Anni Kallas Tallinna Ülikool 2 600,00 0,00 600,00 0,00 0,02 12,00
8. Arthur Nõmmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9B 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
9. Berit Vahter Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
10. Elisa Johanna Lindov Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
11. Erik Zimin Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
12. Ferkle Kalaus Paide Gümnaasium SEKUN 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
13. Gregor Narusk Võru Kreutzwaldi Kool 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
14. Grethe Karoline Kaljaste Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
15. Grethe-Ly Hausler Viljandi Gümnaasium FINAN 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
16. Hannabeth Hansen Hugo Treffneri Gümnaasium 12D 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
17. Henry Lepmets Läänemaa Ühisgümnaasium 11MA 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
18. Hugo Puusepp Pirita Majandusgümnaasium 12A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
19. Ingrid Aule Viljandi Gümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
20. Iris Vahtra Rapla Vesiroosi Kool 8A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
21. Jaan-Markus Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
22. Johannes-Aleksander Raid Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
23. Joonas Aditya Naestema Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
24. Joosep Vingissaar Haapsalu Põhikool 9F 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
25. Kadri Pahtma Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11B 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
26. Karel Markus Rääli Läänemaa Ühisgümnaasium 10 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
27. Karl Eerik Läänaru Rapla Vesiroosi Kool 9A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
28. Kaur Karjus Tartu Ülikool MATEM 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
29. Kenri Tops Taltech 1 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
30. Kert Kallas Läänemaa Ühisgümnaasium 11M 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
31. Kristi Aas Viljandi Gümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
32. Kristjan Kinkar Rapla Vesiroosi Kool 9B 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
33. Mark Marcel Schwindt Läänemaa Ühisgümnaasium 10M 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
34. Markos Maide Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
35. Markus Rätsep Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
36. Markus Tank Viljandi Gümnaasium 10 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
37. Marleen Uha Saarepeedi Kool 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
38. Marta Joonas Võru Kreutzwaldi kool 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
39. Marta Siniroht Nõmme Erakool 7 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
40. Meelika Raudberg Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
41. Nora-Ly Saar Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
42. Oskar Härmaste Rapla Vesiroosi kool 9A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
43. Patrick Tserr Rapla Vesiroosi Kool 9A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
44. Rasmus Rist Kilingi-Nõmme Gümnaasium 11 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
45. Rasmus Susi Nõo Reaalgümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
46. Rauno Einmann Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
47. Robert Platais Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
48. Romek-Andreas Reigo Tartu Ülikool RIIGI 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
49. Sander Ollino Nõo Reaalgümnaasium 11B 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
50. Sandra Kivimurru Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
51. Susanna Elbrecht Rapla Vesiroosi Kool 8A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
52. Taavi Vähi Nõo Reaalgümnaasium 10A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
53. Uku Tominga Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
54. Vanessa Videvik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9A 600,00 0,00 600,00 0,00 0,01 6,00
55. Marielle Särel Ülenurme Gümnaasium 11 0,06 0,06 0,00 0,00 0,00
56. Mia Rianna Aumeste Kohila Gümnaasium 10 0,06 0,06 0,00 0,00 0,00
57. Eliisabeth Naha Ülenurme Gümnaasium 11A 0,03 0,03 0,00 0,00 0,00
58. Kristiina Jakk Saarepeedi kool 9 0,01 0,01 0,00 0,00 0,00
59. Artur Skatškov Kohila Gümnaasium 11A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
60. Cathreen Tomson Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
61. Christen Mägi Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
62. Eboni Pärnpuu Haapsalu Põhikool 9E 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
63. Elisa Tamm Viimsi Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
64. Evelin Lindvere Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
65. Gert Kevin Aamisepp Kohila Gümnaasium 10A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
66. Grete Anete Karpov Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
67. Hanna-Liisa Reiljan Ülenurme Gümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
68. Hendrik Lest Kohila Gümnaasium 10A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
69. Hendry Visotskis Kohila Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
70. Henri Hansen Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
71. Ilja Kotšnov Kohila Gümnaasium 11A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
72. Indrek Uhle Pirita Majandusgümnaasium 12A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
73. Jan-Martti Olop Haapsalu Põhikool 9C 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
74. Karl Martin Raid Nõo Reaalgümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
75. Karolin Oepa Kohila Gümnaasium 10A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
76. Kirke Kändler Kohila Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
77. Kristel Ahi Antsla Gümnaasium 9A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
78. Kristjan Volmer Tallinna Polütehnikum TT-20 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
79. Käroli Eller Ülenurme Gümnaasium 11A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
80. Laura Schotter Kohila Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
81. Liis Marleen Rikkinen Kohila Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
82. Lizette Kurvits Ülenurme Gümnaasium 12A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
83. Melani Vahesaar Kohila Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
84. Mirjam Äkke Kohila Gümnaasium 10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
85. Morris Tann Nõo Reaalgümnaasium 12 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
86. Märten Pall Ülenurme Gümnaasium 11 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
87. Oskar Männik Kohila Gümnaasium 11ETT 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
88. Oskar Villemson Haabneeme Kool 7A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
89. Reno Männimägi Kohila Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
90. Rivo Tüksammel Läänemaa Ühisgümnaasium 10M 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
91. Ronja Voog Viimsi Gümnaasium MAJAN 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
92. Ruben Kuus Kohila Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
93. Teele Särekanno Kohila Gümnaasium 11A 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
94. Vaimar Ilumets Kohila Gümnaasium 11B 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00